تبلیغات

کانون فرهنگی هنری آیت ا... نورالهدی شهر مود - پیام استاندار خراسان جنوبی در مورد روزجهانی قدس

کانون فرهنگی هنری آیت ا... نورالهدی شهر مود

سال«اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی» گرامی باد

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ کانون فرهنگی هنری آیت ا... نورالهدی شهر مود خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید تمامی حقوق این وبلاگ متعلق به کانون آیت الله نورالهدی شهر مود می باشد استفاده از مطالب باذکر نام وبلاگ بلامانع است.

استاندار خراسان جنوبی:

روز قدس روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است

بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی طی پیامی به مناسبت روز جهانی قدس گفت: روز قدس یک روز جهانی و روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است.

                

 

در پیامˈ وجه الله خدمتگزارˈ آمده: نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام ˈروز جهانی قدسˈ توسط امام خمینی(ره) نشان از دوراندیشی و عمق اندیشه سیاسی ایشان و حمایت همه جانبه از امتی است که راه جهاد و مبارزه با زورگویان را بر ذلت همراهی با آنان ترجیح داد.

این پیام می افزاید: روز جهانی قدس، یادمان حماسه ماندگار و مظلومیت بی حد مردم مظلوم فلسطین و روز بلندشدن فریاد رسای مسلمانان علیه رژیم کشنده صهیونیسم و حامیان آشکار و پنهان آن رژیم غاصب است.

در این پیام آمده: روز قدس، نماد ایستادگی مسلمانان در برابر زورگویان و زیاده خواهان و روز بیداری ملت های مسلمان و آزاده جهان است که در دفاع از ملت مسلمان فلسطین با حضور گسترده و آگاهانه خود در راهپیمایی این روز جهانی، خشم و انزجار خود را از جنایات صهیونیست غاصب ابراز می کنند و پاسخ محکم و قاطعی به این همه بی عدالتی و ظلم می دهند.

در ادامه این پیام آمده: اینک در آستانه روز جهانی قدس ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل(ره)، با تاسی از رهنمودهای رهبری، ضمن تجدید میثاق با آرمان های مردم ستمدیده فلسطین و فرزندان مقاومت اسلامی، همچون گذشته با حضور یکپارچه خود در راهپیمایی روز جهانی قدس، اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به رخ کشیده و فریاد رسای خود را در حمایت از ملت ستمدیده فلسطین به گوش جهانیان خواهیم رساند.

                                                      منبع: خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز خراسان جنوبی

طبقه بندی: اخبار،
برچسب ها:استاندار خراسان جنوبی، پیام استاندار خراسان جنوبی در مورد روز قدس، روز قدس، کانون فرهنگی هنری آیت ا... نور الهدی مود، مسجد امام جعفر صادق(ع) مود،
دنبالک ها:خبرگزاری ایرنا،

[ پنجشنبه 2 مرداد 1393 ] [ 10:16 ق.ظ ] [ مدیر وبلاگ (حسین محمودی) ]

[ نظرات() ]